Novinky a aktuality

POSLEDNÍ VÝPAL 2020

Turnaj odložený o týden se konal v sobotu 3. října za účasti 25 hráčů, takže byly dvě skupiny po čtyřech nalosovaných párech a jedna skupina pětičlenná. Dagmar Prunerová byla Mistr X. Zvítězila dvojice Vladimír Pihera a Jan Sušánka, druhé místo obsadili Jan Lehečka a Michal Pechát, na děleném třetím a čtvrtém místě skončili Petr Nový/Roman Zajac a Libor Hanzlíček/Milan Smola.

Poslední výpal 2020 - ti nejlepší - jpg

Poslední výpal 2020 - výsledky - jpg

Fotodokumentace bude doplněna ve výsledcích turnajů.

KAZNĚJOV JUNIOR CUP 2020

Veřejný tenisový turnaj ve dvouhrách pro mládež proběhl za podpory Plzeňského kraje a MŠMT v neděli 20. září 2020..

Dostavilo se celkem 7 mladých tenisových nadějí v kategorii starší a mladší žáci. Odehrála se velká skupina, dohromady chlapci a dívky.

Výsledky:

1. Ladislav Bílý, 2. Daniel Karafa, 3. Nela Hanzlíčková, 4. Samuel Hnát, 5. Viktorie Štafůriková, 6. Daniel Hnát, 7. Milada Košková

KJC 2020 - výsledky - jpg

KJC 2020 - foto - jpg

Fotodokumentace bude doplněna ve výsledcích turnajů.

BARÁŽ - DOSPĚLÍ A - SESTUP

Tak bohužel A tým dospělí prohrál první zápas baráže v Nové Vsi 8:1, ve druhém sice zvítězil doma 6:3, ale v celkovém součtu A tým sestupuje do ODO II.

Zápis utkání 5/9/2020 - pdf

Zápis utkání 12/9/2020 - pdf

35. ROČNÍK TURNAJE O KAZNĚJOVSKÝ DŽBÁN 2020

Turnaj byl poprvé ve své dlouhodobé historii dvoudenní, protože v sobotu 22. srpna odpolední déšť turnaj přerušil a tak se dvě čtvrtfinále a další zápasy dohrály v neděli. Účast byla slabší, jen 13 dvojic. V základní části se hrálo ve skupinách, jedna skupina po pěti a dvě po čtyřech, pro všechny páry následovala vyřazovací nadstavba. Vše bylo hráno na jeden set s výhodami. Zvítězila domácí dvojice Jan Lehečka, Libor Hanzlíček, na druhém místě skončili Rita Měšťanová, Petr Vaněk. Na třetím místě se umístili Jaroslav Moule a Zdeněk Holický junior, čtvrté místo zbylo na dvojici František Neubauer a Daniel Mach.

Džbánek 2020 - ti nejlepší - jpg

Džbánek 2020 - výsledky - jpg

Fotodokumentace bude doplněna ve výsledcích turnajů.

RAINMAN OPEN LIGA 2018/2019/2020

Dlouhodobá soutěž v singlech, kterou pořádá Michal Pechát a byla zahájena v 2018, pokračuje. Počet účastníků je 15. Zápasy odehrané v roce 2018 a 2019 platí a soutěž tak pokračuje i v roce 2020!!

Výsledky, průběžnou tabulku, pravidla a pozvánku najdete v odkazech:

Výsledky - pdf

Tabulka - pdf

Pravidla - pdf

Pozvánka - jpg

MEMORIÁL LÁDI VEREŠE 2020

se konal v sobotu 4. července. Nádherné letní počasí přilákalo rekordních 22 dvojic. V základní části se hrálo ve skupinách, čtyři skupiny po čtyřech a dvě po třech, následovala vyřazovací nadstavba včetně předkola. Vše bylo hráno na jeden set bez výhod. Zvítězila rodinná dvojice MUDr. Petr Havránek, Jakub Havránek, na druhém místě skončili Dušan Wirland, Jan Sušánka. Na děleném třetím místě se umístili Dagmar Prunerová, Borek Včala a sourozenci Martina a Pavel Jindrovi.

Memoriál 2020 - ti nejlepší - jpg

Memoriál 2020 - výsledky - pavouk - jpg

Memoriál 2020 - výsledky - skupiny - pdf

Fotodokumentace bude doplněna ve výsledcích turnajů.

PRVNÍ VÝPAL 2020

se konal v sobotu 16. května. Účastnilo se 13 nalosovaných dvojic, nejprve bylo skupinové předkolo a poté pavouk. Zvítězila dvojice Borek Včala, Michal Pechát, na druhém místě byli Karel Šemro, Filip Štafurik, na děleném třetím a čtvrtém místě Jan Lehečka/Daniel Mudra, František Neubauer/Bohumil Beneš.

První výpal 2020 výsledky - jpg

První výpal 2020 - ti nejlepší - jpg

Fotodokumentace bude doplněna ve výsledcích turnajů.

POSLEDNÍ VÝPAL 2019

se konal v sobotu 21. září. Nádherné téměř letní počasí, ale slabší účast i díky široké marodce domácích hráčů. Zvítězila domácí dvojice Bohumil Beneš, Filip Korbel, na druhém místě skončila Renata Kubištová a Milan Smola, třetí byli Vladimír Píša, Lukáš Hnát a bramborová medaile zbyla pro pár Karel Šemro, Ing. Petr Nový.

Poslední výpal 2019 - výsledky - jpg

Fotodokumentace bude doplněna ve výsledcích turnajů.

34. ROČNÍK TURNAJE O KAZNĚJOVSKÝ DŽBÁN 2019

proběhl v sobotu 17. srpna. Sluníčko zůstalo schováno za mraky, ale jinak bylo ideální počasí pro hru. Účast na vrcholovém turnaji sezony byla slabší, jen 12 a půl dvojice. Nejprve bylo skupinové předkolo a poté pavouk. Vše na jeden set s krátkým tiebreakem. Zvítězila rodinná dvojice MUDr. Petr Havránek, Jakub Havránek, na druhém místě byli Jan Lehečka, Miroslav Balák, třetí místo obsadila dvojice Libor Hanzlíček (v souboji o třetí místo zastoupen Bohumilem Benešem) a Zdeněk Holický mladší, čvrtí byli Rita Měšťanová a Petr Vaněk.

Džbán 2019 výsledky - jpg

Kaznějovský džbán 2019 - ti nejlepší - jpg

Fotodokumentace bude doplněna ve výsledcích turnajů.

MEMORIÁL LÁDI VEREŠE 2019

se konal v sobotu 29. června. Počasí bylo nádherné, účast super - 16 přihlášených dvojic, nejprve bylo skupinové předkolo a poté pavouk. Zvítězila dorostenecká dvojice Klára Nováková, Filip Štafurik, na druhém místě byli Jan Lehečka, Miroslav Balák, dělené třetí a čtvrté místo Jiří Seidler, Tereza Seidlerová a Lumír Fogl, Josef Kadaně.

Memoriál 2019 výsledky - jpg

Fotodokumentace bude doplněna ve výsledcích turnajů.

PRVNÍ VÝPAL 2019

se konal v sobotu 18. května. Počasí po poledni bylo nádherné, účast nic moc - 9 nalosovaných dvojic, nejprve bylo skupinové předkolo a poté pavouk. Zvítězila kaznějovsko nýřanská dvojice Jan Lehečka, Ladislav Raška, na druhém místě byli Zdeněk Holický junior, Karel Šemro, třetí Michal Pechát, Daniel Mach, čtvrtí Jaroslav Lavička, Michal Rábek.

První výpal 2019 výsledky - jpg

První výpal 2019 - ti nejlepší - jpg

Fotodokumentace bude doplněna ve výsledcích turnajů.

POSLEDNÍ KŘEČ 2018

se konala 13. října 2018 za účasti 13 hráčů. Druhou říjnovou sobotu jsme měli štěstí na počasí - bylo nádherně! Vladimír Píša se nalosoval sólo a tak si vždy na zápas někoho vybral. Hrálo se systémem každý s každým na set, v celkové tabulce se na prvním místě umístila dvojice Rita Chvalová, Petr Vaněk. Druhý byl Vladimír Píša + střídající se partneři, na děleném třetím a čtvrtém místě se umístili Dagmar Prunerová, Lukáš Hnát a Luboš Němec, Libor Hanzlíček.

Výsledky

POSLEDNÍ VÝPAL 2018

se konal v sobotu 22. září. Vzhledem ke špatnému pátečnímu počasí se turnaje v sobotu zúčastnilo pouze 9 dvojic. Kvalita dvojic tím rozhodně neutrpěla. Ve skupinách i v pavouku se hrálo do 9 gamů. Občerstvení bylo jako vždy vynikající, zejména maso a špízy z nového grilu luxusní. Pitný režim byl také velmi dobře dodržován, takže se dá říci, že i přes nižší počet dvojic byl turnaj úspěšný. Za to patří díky nejen hráčům, ale i všem co se starali o catering. Zvítězila domácí dvojice Ladislav Šógor, Jiří Seidler (ve finále zastoupen Ritou Chvalovou), na druhém místě Miroslav Kovářík a Lumír Fogl, na děleném třetím a čvrtém místě skončili Vladimír Píša, Lukáš Hnát a Jan Lehečka, Ladislav Mudra.

Poslední výpal 2018 - výsledky - jpg

Poslední výpal 2018 - ti nejlepší - jpg

Fotodokumentace bude doplněna ve výsledcích turnajů.

KAZNĚJOV JUNIOR CUP 2018

Veřejný tenisový turnaj ve dvouhrách pro mládež za podpory Plzeňského kraje proběhl v neděli 9. září 2018.

Dostavilo se celkem 14 mladých tenisových nadějí ve smíšených kategoriích žáci 2007+, 2003+ a dorost 2000-2002. V každé kategorii se odehrála velká skupina, každý s každým.

Výsledky:

Skupina 2007+: 1. Nela Hanzlíčková, 2.Adam Silovský, 3. Viktorie Štafůriková, 4. Samuel Hnát, 5. Daniel Hnát.

Skupina 2003+: 1. Lucie Klemetová, 2. Milada Košková, 3. Natálie Cvrčková, 4. Andrea Tichá, 5. Š. Černochová.

Skupina dorost 2000-2002: 1. Miroslav Silovský, 2. Daniel Šmídt, 3. Filip Korbel, 4. Jindřich Košek

KJC 2018 - výsledky - jpg

KJC 2018 - mladší žáci foto - jpg

Fotodokumentace bude doplněna ve výsledcích turnajů.

KAZNĚJOVSKÝ DŽBÁN 2018

se konal v sobotu 18. srpna. Počasí obvyklé pro toto léto - vedro, účast průměrná - 14 přihlášených dvojic. Nejprve bylo skupinové předkolo a poté pavouk. Zvítězila domácí dvojice Jan Lehečka, Miroslav Balák, na druhém místě byli bratři Ladislav a Dušan Šógorové, na děleném třetím a čvrtém místě skončili Pavel Jindra, Dáša Prunerová a Tichý, Květoň.

Kaznějovský džbán 2018 - výsledky - jpg

Kaznějovský džbán 2018 - na bedně - jpg

Fotodokumentace bude doplněna ve výsledcích turnajů.

MEMORIÁL 2018

se konal v sobotu 30. června. Počasí bylo nádherné, účast výborná - 17 nelosovaných dvojic, nejrpve bylo skupinové předkolo a poté pavouk. Zvítězila dvojice Včala, Brhlík, na druhém místě byli domácí Píša, Jindra, dělené třetí a čtvrté místo obsadily dvojice Soukup, Raška a Volín, Fuks.

Memoriál 2018 výsledky - jpg

Fotodokumentace bude doplněna ve výsledcích turnajů.

PRVNÍ VÝPAL 2018

se konal v sobotu 12. května. Počasí bylo nádherné, účast výborná - 13 nalosovaných dvojic, nejpve bylo skupinové předkolo a poté pavouk. Zvítězila domácí dvojice Pavel Jindra, Vladimír Píša, na druhém místě byli Zdeněk Holický junior, Vladimír Pihera, třetí Jan Lehečka, Richard Volín, čtvrtí Jaroslav Lavička, Roman Zajac.

První výpal 2018 výsledky - jpg

Fotodokumentace bude doplněna ve výsledcích turnajů.