Novinky a aktuality

POSLEDNÍ VÝPAL 2023

Turnaj se konal za krásného letního počasí v sobotu 23. září za účasti jen 15 hráčů, hrálo se ve dvou skupinách a dále byl pavouk. Vladimír Píša byl mistr X a na každý zápas si zapůjčil hráče. Zvítězila dvojice MUDr. Rita Chvalová a Milan Smola, která ve finále porazila dvojici Jan Lehečka a Libor Hanzlíček. Třetí místo obsadila dvojice Vladimír Píša, Bohumil Beneš, na čtvrtém místě skončili Filip Štafurik a Vladimír Chládek.

Poslední výpal 2023 - ti nejlepší - jpg

Poslední výpal 2023 - výsledky - jpg

Fotodokumentace bude doplněna ve výsledcích turnajů.

38. ROČNÍK TURNAJE O KAZNĚJOVSKÝ DŽBÁN 2023

Turnaj se konal za totálního vedra v sobotu 19. srpna za účasti 9 párů. Zvítězila dvojice MUDr. Petr Havránek, Vilém Wais, druhé místo obsadila dvojice Filip Štafurik, Jan Skřička, na děleném třetím a čtvrtém místě byly dvojice Jan Lehečka/Marek Homola a Zdeněk Kubeš/Kristýna Radačovská.

Džbánek 2023 - výsledky - jpg

Džbánek 2023 - ti nejlepší - jpg

Fotodokumentace bude doplněna ve výsledcích turnajů.

MEMORIÁL LÁĎI VEREŠE 2023

se konal 1. července 2023 za účasti 24 hráčů. Počasí bylo výborné letní. Byly tři skupiny po 4 (na 1 set), pak následoval pavouk na jeden set. Na prvním místě se umístila dvojice Knap, Linhart, druzí byli Martina Jindrová a Pavel Jindra. O třetí místo se nehrálo, prohraní semifinalisté byli Filip Štafurik/Jan Vondráček a Libor Hanzlíček/Milan Smola.

Memoriál 2023 - ti nejlepší_1 - jpg

Memoriál 2023 - ti nejlepší_2 - jpg

Memoriál 2023 - výsledky - jpg

Fotodokumentace bude doplněna ve výsledcích turnajů.

PRVNÍ VÝPAL 2023

se konal 20. května 2023 za účasti 16 hráčů. Počasí bylo výborné, polojasno s mírnými poryvy větru. Byly dvě skupiny po 4 (na 1 set), pak následoval pavouk na jeden set. Na prvním místě se umístila dvojice Jan Lehečka, Dušan Wirland, druzí byli Vendula Kripnerová a Filip Štafurik, třetí Bohumil Beneš, Richard Volín a čtvrtí Šurkala, Gryc.

První výpal 2023 - ti nejlepší_1 - jpg

První výpal 2023 - ti nejlepší_2 - jpg

První výpal 2023 - výsledky - jpg

Fotodokumentace bude doplněna ve výsledcích turnajů.

USNESENÍ VALNÉ HROMADY 2023

která se konala v pátek 3. března od 18:00 na radnici.

Usnesení valné hromady 2023.

POSLEDNÍ VÝPAL 2022

Turnaj se konal za krásného letního počasí v sobotu 24. září za účasti jen 12 hráčů, hrálo se každý s každým v jedné velké skupině a pro první čtyři dvojice byl dále pavouk. Zvítězila dvojice Jan Lehečka a Bohumil Beneš, která ve finále porazila vítěze skupiny dvojici Pavel Jindra a Dušan Wirland, která tak skončila na druhém místě. Třetí místo obsadila dvojice Zdeněk Holický a Petr Bohdanecký, na čtvrtém místě skončili Michal Pechát a Iveta Gütterová.

Poslední výpal 2022 - ti nejlepší - jpg

Poslední výpal 2022 - výsledky - jpg

Fotodokumentace bude doplněna ve výsledcích turnajů.

37. ROČNÍK TURNAJE O KAZNĚJOVSKÝ DŽBÁN 2022

Turnaj byl po sobotní přestávce vynucené deštěm v 12:30 dohrán v neděli 21/8/2022 od 9:00. Z původních 11 dvojic se dostavilo 6 párů. Zvítězila dvojice Borek Včala, Pavel Markov, druhé místo obsadila domácí dvojice Jaroslav Lavička, Filip Štafurik, třetí byli Ivet Gütterová, Zdeněk Holický a na čtvrtém místě Daniel Mach, Knap.

Džbánek 2022 - výsledky - jpg

Džbánek 2022 - ti nejlepší - jpg

Fotodokumentace bude doplněna ve výsledcích turnajů.

MEMORIÁL LÁĎI VEREŠE 2022

Turnaj se konal v sobotu 2. července za účasti 26 hráčů, byly dvě skupiny po čtyřech a jedna skupina pětičlenná. Zvítězila dvojice Pavel Jindra a Filip Štafurik, druhé místo obsadili Jan Lehečka a Milan Smola, na třetím místě skončil Zdeněk Holický s přítelkyní Ivetou, čtvrté místo zbylo na dvojici Karel Šemro a Bohumil Beneš.

Memoriál 2022 - ti nejlepší - jpg

Memoriál 2022 - ti nejlepší - jpg

Memoriál 2022 - výsledky - jpg

Fotodokumentace bude doplněna ve výsledcích turnajů.

PRVNÍ VÝPAL 2022

se konal 21. května 2022 za účasti 21 hráčů. Počasí bylo obstojné, polojasno s mírnými poryvy větru. Byly dvě skupiny po 4 (na 1 set) a jedna skupina po 3 (na 9 gamů), pak následoval pavouk na jeden set. Na prvním místě se umístila dvojice František Šamberger, Filip Korbel druzí byli Richard Volín, Dušan Wirland, třetí Mr. X Vladimír Píša (v semifinále partner Jan Lehečka, v zápase o třetí místo Bohumil Beneš) a čtvrtý Jan Lehečka (v pavouku zastoupil Lukáše Hnáta Jan Čech).

První výpal 2022 - ti nejlepší_1 - jpg

První výpal 2022 - ti nejlepší_2 - jpg

První výpal 2022 - výsledky - jpg

Fotodokumentace bude doplněna ve výsledcích turnajů.

VALNÁ HROMADA 2022

se konala v pátek 4. března od 18:00 na radnici.

Usnesení valné hromady 2022.

POSLEDNÍ KŘEČ 2021

se konala 16. října 2021 za účasti 10 hráčů. Třetí říjnovou sobotu jsme měli štěstí na počasí - bylo nádherně! Hrálo se systémem každý s každým na 9 gamů, v celkové tabulce se na prvním místě umístila dvojice Libor Hanzlíček, Pavel Jindra druzí byli Bohumil Beneš, Štefan Makovíny, třetí Michal Pechát a Milan Smola.

Tabulka - jpg

POSLEDNÍ VÝPAL 2021

Turnaj se konal za krásného letního počasí v sobotu 25. září za účasti 24 hráčů, takže byly tři skupiny po čtyřech nalosovaných párech. Zvítězila dvojice Zdeněk Holický a Milan Smola, druhé místo obsadili Jan Lehečka a Libor Hanzlíček, na děleném třetím a čtvrtém místě skončili Vladimír Pihera/Petr Bohdanecký a Filip Štafurik/Miloslav Nováček.

Poslední výpal 2021 - ti nejlepší - jpg

Poslední výpal 2021 - výsledky - jpg

Fotodokumentace bude doplněna ve výsledcích turnajů.

36. ROČNÍK TURNAJE O KAZNĚJOVSKÝ DŽBÁN 2021

Turnaj se konal v sobotu 21. srpna, účast byla slabší, jen 13 dvojic. V základní části se hrálo ve skupinách, jedna skupina po čtyřech a tři po třech, pro všechny páry následovala vyřazovací nadstavba. Kromě zápasů ve tříčlených skupinách, kde se hrálo na 9 gamů, a finále, které bylo na dva sety, se vše ostaní hrálo na jeden set, vždy s výhodami. Zvítězila domácí dvojice Jan Lehečka, Pavel Jindra, na druhém místě skončili Richard Volín, Dušan Wirland. O třetí místo se nehrálo, takže na děleném třetím a čtvrtém místě se umístili MUDr. Petr Havránek/Martin Koča a Daniel Mach/Robert Keresteš.

Džbánek 2021 - ti nejlepší - jpg

Džbánek 2021 - výsledky - jpg

Fotodokumentace bude doplněna ve výsledcích turnajů.

MEMORIÁL LÁĎI VEREŠE 2021

Turnaj se konal v sobotu 3. července za účasti 32 hráčů, byly čtyři skupiny po čtyřech nalosovaných párech. Zvítězila dvojice Borek Včala a Bohumil Beneš, druhé místo obsadili Jakub Havránek a Martina Pechová, na děleném třetím a čtvrtém místě skončili Pavel Jindra/Ing. Petr Nový a MUDr. Rita Měšťanová/Petr Vaněk.

Memoriál 2021 - ti nejlepší - jpg

Memoriál 2021 - ti nejlepší - jpg

Memoriál 2021 - výsledky - jpg

Fotodokumentace bude doplněna ve výsledcích turnajů.

SOUTĚŽE DRUŽSTEV SKONČILY POSLEDNÍMI KOLY, A DOSPĚLÍ SLAVÍ POSTUP DO DIVIZE!

Letošní redukovaná sezóna hraná vyřazovacím způsobem dopadla výtečně. A tým dospělých vyhrál všechny tři zápasy v ODO I.B a postupuje do divize! B tým dospělých skončil po dvou prohrách předposlední. Dorost prohrál ve finále ODR II.A v Klatovech 3:6 a obsadil stříbrnou příčku! Starší žáci po prohře na Slavii Plzeň v napínavém zápase porazili doma Horažďovice 5:4 a skončili uprostřed tabulky. Mladší žáci vyhráli jen jeden ze tří vyřazovacích zápasů a umístili se předposlední.

PRVNÍ VÝPAL 2021

Turnaj se konal v sobotu 22. května za účasti 34 hráčů, byly tři skupiny po čtyřech nalosovaných párech a jedna skupina pětičlenná. Zvítězila dvojice Vojtěch Vychopeň a Jan Sušánka, druhé místo obsadili Pavel Jindra a Daniel Liška, na děleném třetím a čtvrtém místě skončili Karel Šemro/MUDr. Petr Havránek a Filip Štafurik/Roman Zajac.

První výpal 2021 - ti nejlepší - jpg

První výpal 2021 - ti nejlepší - jpg

První výpal 2021 - výsledky - jpg

První výpal 2021 - vítězný pár - jpg

Fotodokumentace bude doplněna ve výsledcích turnajů.

VALNÁ HROMADA 2021

se konala v pátek 30. dubna od 18:00 na kurtech tenisového klubu.

Usnesení valné hromady 2021.

POSLEDNÍ VÝPAL 2020

Turnaj odložený o týden se konal v sobotu 3. října za účasti 25 hráčů, takže byly dvě skupiny po čtyřech nalosovaných párech a jedna skupina pětičlenná. Dagmar Prunerová byla Mistr X. Zvítězila dvojice Vladimír Pihera a Jan Sušánka, druhé místo obsadili Jan Lehečka a Michal Pechát, na děleném třetím a čtvrtém místě skončili Petr Nový/Roman Zajac a Libor Hanzlíček/Milan Smola.

Poslední výpal 2020 - ti nejlepší - jpg

Poslední výpal 2020 - výsledky - jpg

Fotodokumentace bude doplněna ve výsledcích turnajů.

KAZNĚJOV JUNIOR CUP 2020

Veřejný tenisový turnaj ve dvouhrách pro mládež proběhl za podpory Plzeňského kraje a MŠMT v neděli 20. září 2020..

Dostavilo se celkem 7 mladých tenisových nadějí v kategorii starší a mladší žáci. Odehrála se velká skupina, dohromady chlapci a dívky.

Výsledky:

1. Ladislav Bílý, 2. Daniel Karafa, 3. Nela Hanzlíčková, 4. Samuel Hnát, 5. Viktorie Štafůriková, 6. Daniel Hnát, 7. Milada Košková

KJC 2020 - výsledky - jpg

KJC 2020 - foto - jpg

Fotodokumentace bude doplněna ve výsledcích turnajů.

BARÁŽ - DOSPĚLÍ A - SESTUP

Tak bohužel A tým dospělí prohrál první zápas baráže v Nové Vsi 8:1, ve druhém sice zvítězil doma 6:3, ale v celkovém součtu A tým sestupuje do ODO II.

Zápis utkání 5/9/2020 - pdf

Zápis utkání 12/9/2020 - pdf

35. ROČNÍK TURNAJE O KAZNĚJOVSKÝ DŽBÁN 2020

Turnaj byl poprvé ve své dlouhodobé historii dvoudenní, protože v sobotu 22. srpna odpolední déšť turnaj přerušil a tak se dvě čtvrtfinále a další zápasy dohrály v neděli. Účast byla slabší, jen 13 dvojic. V základní části se hrálo ve skupinách, jedna skupina po pěti a dvě po čtyřech, pro všechny páry následovala vyřazovací nadstavba. Vše bylo hráno na jeden set s výhodami. Zvítězila domácí dvojice Jan Lehečka, Libor Hanzlíček, na druhém místě skončili MUDr. Rita Měšťanová, Petr Vaněk. Na třetím místě se umístili Jaroslav Moule a Zdeněk Holický junior, čtvrté místo zbylo na dvojici František Neubauer a Daniel Mach.

Džbánek 2020 - ti nejlepší - jpg

Džbánek 2020 - výsledky - jpg

Fotodokumentace bude doplněna ve výsledcích turnajů.

RAINMAN OPEN LIGA 2018/2019/2020

Dlouhodobá soutěž v singlech, kterou pořádá Michal Pechát a byla zahájena v 2018, pokračuje. Počet účastníků je 15. Zápasy odehrané v roce 2018 a 2019 platí a soutěž tak pokračuje i v roce 2020!!

Výsledky, průběžnou tabulku, pravidla a pozvánku najdete v odkazech:

Výsledky - pdf

Tabulka - pdf

Pravidla - pdf

Pozvánka - jpg

MEMORIÁL LÁDI VEREŠE 2020

se konal v sobotu 4. července. Nádherné letní počasí přilákalo rekordních 22 dvojic. V základní části se hrálo ve skupinách, čtyři skupiny po čtyřech a dvě po třech, následovala vyřazovací nadstavba včetně předkola. Vše bylo hráno na jeden set bez výhod. Zvítězila rodinná dvojice MUDr. Petr Havránek, Jakub Havránek, na druhém místě skončili Dušan Wirland, Jan Sušánka. Na děleném třetím místě se umístili Dagmar Prunerová, Borek Včala a sourozenci Martina a Pavel Jindrovi.

Memoriál 2020 - ti nejlepší - jpg

Memoriál 2020 - výsledky - pavouk - jpg

Memoriál 2020 - výsledky - skupiny - pdf

Fotodokumentace bude doplněna ve výsledcích turnajů.

PRVNÍ VÝPAL 2020

se konal v sobotu 16. května. Účastnilo se 13 nalosovaných dvojic, nejprve bylo skupinové předkolo a poté pavouk. Zvítězila dvojice Borek Včala, Michal Pechát, na druhém místě byli Karel Šemro, Filip Štafurik, na děleném třetím a čtvrtém místě Jan Lehečka/Daniel Mudra, František Neubauer/Bohumil Beneš.

První výpal 2020 výsledky - jpg

První výpal 2020 - ti nejlepší - jpg

Fotodokumentace bude doplněna ve výsledcích turnajů.

POSLEDNÍ VÝPAL 2019

se konal v sobotu 21. září. Nádherné téměř letní počasí, ale slabší účast i díky široké marodce domácích hráčů. Zvítězila domácí dvojice Bohumil Beneš, Filip Korbel, na druhém místě skončila Renata Kubištová a Milan Smola, třetí byli Vladimír Píša, Lukáš Hnát a bramborová medaile zbyla pro pár Karel Šemro, Ing. Petr Nový.

Poslední výpal 2019 - výsledky - jpg

Fotodokumentace bude doplněna ve výsledcích turnajů.

34. ROČNÍK TURNAJE O KAZNĚJOVSKÝ DŽBÁN 2019

proběhl v sobotu 17. srpna. Sluníčko zůstalo schováno za mraky, ale jinak bylo ideální počasí pro hru. Účast na vrcholovém turnaji sezony byla slabší, jen 12 a půl dvojice. Nejprve bylo skupinové předkolo a poté pavouk. Vše na jeden set s krátkým tiebreakem. Zvítězila rodinná dvojice MUDr. Petr Havránek, Jakub Havránek, na druhém místě byli Jan Lehečka, Miroslav Balák, třetí místo obsadila dvojice Libor Hanzlíček (v souboji o třetí místo zastoupen Bohumilem Benešem) a Zdeněk Holický mladší, čvrtí byli MUDr. Rita Měšťanová a Petr Vaněk.

Džbán 2019 výsledky - jpg

Kaznějovský džbán 2019 - ti nejlepší - jpg

Fotodokumentace bude doplněna ve výsledcích turnajů.

MEMORIÁL LÁDI VEREŠE 2019

se konal v sobotu 29. června. Počasí bylo nádherné, účast super - 16 přihlášených dvojic, nejprve bylo skupinové předkolo a poté pavouk. Zvítězila dorostenecká dvojice Klára Nováková, Filip Štafurik, na druhém místě byli Jan Lehečka, Miroslav Balák, dělené třetí a čtvrté místo Jiří Seidler, Tereza Seidlerová a Lumír Fogl, Josef Kadaně.

Memoriál 2019 výsledky - jpg

Fotodokumentace bude doplněna ve výsledcích turnajů.

PRVNÍ VÝPAL 2019

se konal v sobotu 18. května. Počasí po poledni bylo nádherné, účast nic moc - 9 nalosovaných dvojic, nejprve bylo skupinové předkolo a poté pavouk. Zvítězila kaznějovsko nýřanská dvojice Jan Lehečka, Ladislav Raška, na druhém místě byli Zdeněk Holický junior, Karel Šemro, třetí Michal Pechát, Daniel Mach, čtvrtí Jaroslav Lavička, Michal Rábek.

První výpal 2019 výsledky - jpg

První výpal 2019 - ti nejlepší - jpg

Fotodokumentace bude doplněna ve výsledcích turnajů.

POSLEDNÍ KŘEČ 2018

se konala 13. října 2018 za účasti 13 hráčů. Druhou říjnovou sobotu jsme měli štěstí na počasí - bylo nádherně! Vladimír Píša se nalosoval sólo a tak si vždy na zápas někoho vybral. Hrálo se systémem každý s každým na set, v celkové tabulce se na prvním místě umístila dvojice MUDr. Rita Chvalová, Petr Vaněk. Druhý byl Vladimír Píša + střídající se partneři, na děleném třetím a čtvrtém místě se umístili Dagmar Prunerová, Lukáš Hnát a Luboš Němec, Libor Hanzlíček.

Výsledky

POSLEDNÍ VÝPAL 2018

se konal v sobotu 22. září. Vzhledem ke špatnému pátečnímu počasí se turnaje v sobotu zúčastnilo pouze 9 dvojic. Kvalita dvojic tím rozhodně neutrpěla. Ve skupinách i v pavouku se hrálo do 9 gamů. Občerstvení bylo jako vždy vynikající, zejména maso a špízy z nového grilu luxusní. Pitný režim byl také velmi dobře dodržován, takže se dá říci, že i přes nižší počet dvojic byl turnaj úspěšný. Za to patří díky nejen hráčům, ale i všem co se starali o catering. Zvítězila domácí dvojice Ladislav Šógor, Jiří Seidler (ve finále zastoupen MUDr. Ritou Chvalovou), na druhém místě Miroslav Kovářík a Lumír Fogl, na děleném třetím a čvrtém místě skončili Vladimír Píša, Lukáš Hnát a Jan Lehečka, Ladislav Mudra.

Poslední výpal 2018 - výsledky - jpg

Poslední výpal 2018 - ti nejlepší - jpg

Fotodokumentace bude doplněna ve výsledcích turnajů.

KAZNĚJOV JUNIOR CUP 2018

Veřejný tenisový turnaj ve dvouhrách pro mládež za podpory Plzeňského kraje proběhl v neděli 9. září 2018.

Dostavilo se celkem 14 mladých tenisových nadějí ve smíšených kategoriích žáci 2007+, 2003+ a dorost 2000-2002. V každé kategorii se odehrála velká skupina, každý s každým.

Výsledky:

Skupina 2007+: 1. Nela Hanzlíčková, 2.Adam Silovský, 3. Viktorie Štafůriková, 4. Samuel Hnát, 5. Daniel Hnát.

Skupina 2003+: 1. Lucie Klemetová, 2. Milada Košková, 3. Natálie Cvrčková, 4. Andrea Tichá, 5. Š. Černochová.

Skupina dorost 2000-2002: 1. Miroslav Silovský, 2. Daniel Šmídt, 3. Filip Korbel, 4. Jindřich Košek

KJC 2018 - výsledky - jpg

KJC 2018 - mladší žáci foto - jpg

Fotodokumentace bude doplněna ve výsledcích turnajů.

KAZNĚJOVSKÝ DŽBÁN 2018

se konal v sobotu 18. srpna. Počasí obvyklé pro toto léto - vedro, účast průměrná - 14 přihlášených dvojic. Nejprve bylo skupinové předkolo a poté pavouk. Zvítězila domácí dvojice Jan Lehečka, Miroslav Balák, na druhém místě byli bratři Ladislav a Dušan Šógorové, na děleném třetím a čvrtém místě skončili Pavel Jindra, Dáša Prunerová a Tichý, Květoň.

Kaznějovský džbán 2018 - výsledky - jpg

Kaznějovský džbán 2018 - na bedně - jpg

Fotodokumentace bude doplněna ve výsledcích turnajů.

MEMORIÁL 2018

se konal v sobotu 30. června. Počasí bylo nádherné, účast výborná - 17 nelosovaných dvojic, nejrpve bylo skupinové předkolo a poté pavouk. Zvítězila dvojice Včala, Brhlík, na druhém místě byli domácí Píša, Jindra, dělené třetí a čtvrté místo obsadily dvojice Soukup, Raška a Volín, Fuks.

Memoriál 2018 výsledky - jpg

Fotodokumentace bude doplněna ve výsledcích turnajů.

PRVNÍ VÝPAL 2018

se konal v sobotu 12. května. Počasí bylo nádherné, účast výborná - 13 nalosovaných dvojic, nejpve bylo skupinové předkolo a poté pavouk. Zvítězila domácí dvojice Pavel Jindra, Vladimír Píša, na druhém místě byli Zdeněk Holický junior, Vladimír Pihera, třetí Jan Lehečka, Richard Volín, čtvrtí Jaroslav Lavička, Roman Zajac.

První výpal 2018 výsledky - jpg

Fotodokumentace bude doplněna ve výsledcích turnajů.